+90 212 2 800 800       +90 506 776 93 33
 

Yüzünüz PRP İle Gençleşsin

Son yıllarda PRP ile yüz gençleştirme çok popüler. İşlem hastanın kendi kanından hazırlanan materyalle yapıldığı için de son derece güvenli. Hastalar eskiden beri vücutlarına yabancı bir şeylerin girmesinden hoşnut değillerdir. Son yıllarda özellikle hızla popülerleşip sonra ortadan kaybolan tedaviler sebebiyle hastaların bu hassasiyetleri daha da arttı. Ancak PRP bu konudaki yan etki riskini neredeyse ortadan kaldırdığı için hastalar tarafından kabul görüyor.

Bu işlem için hastadan bir miktar kan alınır ve bir takım işlemlerden geçirilir. DNA Aktivatörü ile karıştırılan kanın bu özel kısmından bir karışım elde edilmiş olur. Bu aslında bir çeşit AŞIdır. Elde edilen aşı, temizlenmiş, lokal anestezi ile uyuşturulmuş yüz bölgesine çok küçük iğnelerle enjekte edilir. Çoğunlukla yüz bölgesi ozonlanmış sıcak su buharı ile yumuşatılır ve işleme hazır hale getirilir. Bu buhar aynı zamanda lokal anestezinin etkinliğini de arttırır. Hastaların çok korktuğu ağrı bu tedbirler alınırsa neredeyse hiç görülmez. Yüz bu sayede çok kısa bir sürede tazelenir, parlar ve yüzeyel kırışıklıklar, renk değişiklikleri, derin olmayan sarkmalar ve seviye bozukluklarından kurtulmuş olur.

İşlemin etkili olabilmesi için birkaç seans ile tekrarlanması gerekir. Gerekli sonuç elde edildikten sonra daha seyrek aralıklarla yapılacak olan seanslar mevcut iyilik halini korumaya yetecektir.


Size daha detaylı bilgi verebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz:
Telefon: +90 212 2 800 800
Mobil: +90 532 238 19 19
Online Randevu İçin Tıklayınız