Hakkımızda

Yüksek Memnuniyet Oranı

Dermatoloji alanında tecrübeli hekim kadromuz ile emin ellerdesiniz. 100% e yakın memnuniyet oranı.

Planlama

Muayenenizin ardından size en uygun tedavi yöntemi, doktorumuz tarafından detaylı olarak size bildirilmektedir.

Detaylı Muayene Fırsatı

Merkezimizde detaylı muayene olarak, uygulanacak en uygun tedavi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ücretlendirme

Yapılacak Operasyonun ücreti detaylı muayene sonrası uygulanacak tedaviye göre verilecektir.

Tecrübeli Hekim Kadromuz

Alanında uzman dermatologlarımız tarafından cildinizde oluşan tüm problemlerinize çözüm bulabilirsiniz.

7/24 İletişim

Bize İletişim numaralarımızdan istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Bizi Tanımak İster Misiniz?

Dr Hamid Aydın başkanlığında 1994 yılında Kuşadası’nda başlatılan sağlık hizmetleri bugün İstanbul’da Estetistanbul Tıp Merkezi çatısı altında devam etmektedir. Kurumumuz başta Saç Sağlığı ve Saç Ekimi olmak üzere Estetik Plastik Cerrahi, Dermatoloji, Dâhiliye, Genel Cerrahi, Çocuk Hastalıkları, Akupunktur ve Fitoterapi branşlarında hizmet vermektedir.
Estetistanbul Tıp Merkezinin lokomotif hizmetleri Saç Ekimi ve Plastik Cerrahi’dir. Türkiye ve Dünyada haklı bir üne sahip olan kurumumuz başta Hollanda, Almanya, İtalya, Arap Ülkeleri olmak üzere neredeyse bütün dünyadan saç ekimi ve plastik cerrahi hastası kabul etmektedir.
Başhekimlik görevini Dr. Hamid Aydın’ın yaptığı Estetistanbul Tıp Merkezi’nde Genel Koordinatörlük görevini Şennur Aydın, Saç Sağlığı ve Saç Ekimi Koordinatörlüğünü Dr. Reşat Arpacı, Plastik Cerrahi Koordinatörlüğünü Dr. Gökhan Haytoğlu yürütmektedir.

Tecrübeli Dermotoloji uzmanlarımızdan randevu almak için

Hizmetlerimiz

Aknelerden Kurtulmak Mümkün

Akne tıkalı gözenekler (siyah ve beyaz noktacıklar), kırmızı kabarcıklar, iltihaplı kabarıklıklar ve derinin derin tabakalarında kistlerle seyreden bir hastalıktır.

Atopik Dermatit Nedir? Nasıl Tedavi Edilir?

Atopik dermatit döküntü ve kaşıntıya neden olan kronik ve alevlenmelerle seyreden bir deri hastalığıdır. Genellikle ailesinde astım, alerjik rinit gibi atopi (alerji) öyküsü bulunan kişilerde görülür.

Botox Ve Dolgu İle Tanışın

Eskiye oranla botox ve dolgu yaptırma yaşının bir hayli erken yaşlara çekildiği söylenebilir. Özellikle yüz bölgesinde oluşan çizgiler, kırışıklıklar, çukurlar ve seviye farkları kişileri erken yaşlardan itibaren rahatsız etmekte.

Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürer?

Lazer Epilasyon seans sayısı bir kaç faktöre bağlıdır. Lazer Epilasyon seans faktörlerinden en önemlisi kişinin kıl yapısı tipi ve cilt rengidir.

Lazer Epilasyon Nedir?

Orijinal ismi Laser olan bir teknolojinin estetik uygulamalarından birini ifade eder. Açılımı “Light Amlification by Stimulated Emmition of Radiation” şeklindedir.

Lazer Epilasyon Sonrası Tekrar Kıl Çıkarmı?

Lazer Epilasyon ile kıl hücreleri tamamen fonksiyonunu bir daha yerine getiremez hale gelir. Kıl hücre kökleri tahrip edildiği için bir daha kıl üretemez.

Tene Mükemmel Dokunuş DİODE LAZER

Kliniğimizde FDA (Amerikan Gıda ve İlaç İdaresi) onaylı, Alman Asclepion MeDioStar miXT Diode lazer cihazı kullanılmaktadır. Alman Asclepion MeDioStar miXT 2005-2006 yıllarında en iyi lazer ödülü almış diode lazerdir.

Yüzünüz PRP İle Gençleşsin

Son yıllarda PRP ile yüz gençleştirme çok popüler. İşlem hastanın kendi kanından hazırlanan materyalle yapıldığı için de son derece güvenli.

Tecrübeli doktor kadromuzdan saç mezoterapi randevusu almak için

      Formu Doldurun, Sizi Arayalım.close-link
Hemen Ara
Yol Tarifi